zaplanuj dotację

Prąd z wiatru, słońca czy wody ?

Dotacja na OZE na Dolnym Śląsku

Jeżeli przymierzałeś się do inwestycji w odnawialne źródła energii to teraz możesz postarać się o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Dolnego Śląska. Do 31 marca można składać wnioski w ramach działania 3.1 A - Produkcja i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych. Dotacje można pozyskać w następujących obszarach: 
a) energia wiatru (poniżej 5 MWe),
b) energia promieniowania słonecznego (poniżej 2 MWe/MWth),
c) biomasa (poniżej 5 MWth/MWe),
d) biogaz (poniżej 1 MWe),
e) energia spadku wody – wyłącznie na już istniejących budowlach piętrzących lub wyposażonych w hydroelektrownie, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej drożności budowli dla przemieszczeń fauny wodnej (poniżej 5 MWe),
f) energia geotermalna (poniżej 2 MWth)

Wysokość dotacji w zależności od wielkości firmy i zakresu inwestycji wynosi od 45% do 80%. Jeżeli masz plany inwestycje w tym zakresie, napisz do mnie korzystając z zakładki "zaplanuj dotację" na stronie funduszenamiare.pl a ja określę Twoje szanse w tym programie.

Bartosz Miara
funduszenamiare.pl

Jeżeli szukasz porady z jakiego programu skorzystać i chcesz wiedzieć czy ubieganie się o dotację w przez Twoją Firmę będzie miało realne szanse powodzenia, wypełnij formularz w zakładce „ Zaplanuj dotacje” na stronie funduszenamiare.pl. Aktualne zestawienie porgramów znajdziesz w zakładce "Kalendarium"

 +48 696456291 biuro@funduszenamiare.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.